شیلا ماهیه

شیلا یه ماهی خنده‌رو و بامزس که تنها دختر بزرگترین شاه‌ماهیِ هفت‌دریاست. از اون جایی که هیچ خواهرِ دیگه‌ای نداشته و با پسرا بزرگ شده، از بچگی عاشق بازیای پسرونه بوده. مخصوصن فوتبال. تو همون بچگیاش، یه بار که داشت یواشکی با پسرای قصر باباش فوتبال بازی میکرد و طبق معمول مشغول خندیدن و مسخره بازی بود، یه توپِ محکم، بی‌هوا به سمتش میاد و میره تو دهنش! با وجود اینکه پزشک قصر توپ رو می‌ترکونه و از تو شکمش در میاره، ولی شیلا واسه ی همیشه گرد باقی میمونه. به همین خاطر پدرش به جواهر ساز قصر سفارش ساخت یه تاج مخصوص رو برای تنها دخترش میده و از شیلا میخواد که همیشه تاجشو روی سرش نگه داره تا مبادا کسی با ماهیای بادکنکی اشتباه بگیرتش و همه بدونن که اونم یه شاه‌ماهیه. بعد از اون حادثه پدرش تمام تلاششو میکنه تا هیکلای شبیه هیکل شیلا رو تبدیل به مُد هفت دریا بکنه و به تازگی هم شیلا رو به عنوان مدل گوشواره به ما معرفی کرده. البته ما خودمونم میدونیم که شیلا گرده و خیلی شبیه به شاه‌ماهی نیست، ولی کیه که روی حرف پادشاه دریاها حرف بزنه 😐

زهره کماندو!

خیلی از دوستامون ازمون میپرسن چرا یه زرافه کماندو شده؟

اولن که چون دلش خواسته !
دومن، یه رویکردی تو دنیای دیزاین هست به اسم بیونیک دیزاین، یا طراحی الهام گرفته شده از طبیعت، که توی این روش میان با الهام از طبیعت دست به طراحی محصول و ساختمان و مواردی از این دست میزنن. مثال خیلی ملموسش سیم خارداره، سیم خاردار با الهام از گل رز طراحی شده.
حالا اون چیزی که ما به عنوان لباس ارتشی میشناسیم، که خیلی جاهام بش میگن پلنگی، در واقع منبع الهامش زرافه بوده نه پلنگ. یعنی لباس ارتشی رو از روی زرافه ها طراحی کردن.
در نتیجه یه زرافه همیشه لباس ارتشی تنشه 😎واسه همینم زهره به سمت ارتش رفته.
البته ارتشی بودن دلیل نمیشه قرتی نباشه و با مژه هاش دلبری نکنه 😍😍😈
داستان کامل زهره رو میتونین تو صفحه اش بخونین❤❤❤