فری فیله

فریدون یا همون فری، یه فیل جوونه که تازه دانشگاه قبول شده.موسیقی میخونه و از بچگی پیانو میزده. بچه درس خونه و کلن خیلی اجتماعی نیست. وقتایی که تنها میشه سعی میکنه تا جایی که ممکنه تو خودش مچاله بشه و ملودیای مختلفو با خودش زمزمه کنه. واسه همینم این شکلی شده.
اگه گوشتون رو خوب ببرین نزدیکش، بین زمزمه هاش ملودیایِ شوپن رو که پیانیست مورد علاقشه میشنوین. .
یه گوشواره مینیمال از یه حیوون خاص و دوست داشتنی واسه کسایی که عاشق فیل ان.

رکسانا روباهه

رکسانا یه خانم روباهِ با شخصیته که تازه وارد دهه ی سوم زندگیش شده. یه آشپز حرفه ایه و تو یکی از بهترین رستورانای شهر غذاهای ایتالیایی درست میکنه. از بچگی به بازیگری علاقه مند بوده و به تازگی هم واسه نقش نیک وایلد تو زوتوپیا تست داد ولی چون روباه مورد نظر اونا آقا بود، رکسانا قبول نشد و تو جدید ترین تلاشش برای ورود به هنر، به عنوان مدلِ گوشواره اومده پیش ما.
یه گوشواره مینیمال از یه حیوون خاص و دوست داشتنی واسه کسایی که فک میکنن در حد رکسانا باهوشن.

شهرام شیره

شهرام یه آقا شیره شنگوله که تازه اول چل چلیشه.تو جوونیاش دوره های موسیقی رو گذرونده ولی برخلاف میل خانوادش به جای کار توی موسیقی کلاسیک، تو مهمونیا و مجلسا کیبورد می زنه و رفیقشم می خوند و پول در میاوردن. تنها مشکل شهرام، شیر بودنش بود که باعث میشد همه ازش بترسن. به همین خاطر همیشه یک عینک درشت به چشم میزد و می خندید تا قیافش دوستانه تر بشه. بعد از یه مدت کار، بعد از یکی از اجراهاشون با همکارش سر تقسیم پول اجرا یه دعوای حسابی بینشون اتفاق میوفته و شهرام از عصبانیت زیاد همکارشو میخوره. از اون به بعد تصمیم می گیره خودش بخونه و اتفاقن به خاطر صدای خاصش کلی ام طرفدار پیدا می کنه. آخه تا قبل از اون هیچ شیری خواننده نشده بود.شهرام همیشه به خودش باور داشت و می دونست که یه روز یکی از خواننده های بزرگ پاپ گوگولند میشه و الان هم مشغول آماده شدن برای اولین کنسرتشه. به همین خاطر پیش ما اومده تا با معرفیش به مردم به عنوان مدل گوشواره مشهور بشه و در عوض از ما به جای پول، تبلیغات کنسرتشو خواشته. پس حواستون باشه کنسرتش رو از دست ندین. در ضمن دارندگان گوشواره شهرام از 50 درصد تخفیف بلیط بهره مند میشن. پس با گوشواره هاش برین کنسرت تا هم دل این هنرمند نوپا رو شاد کنین و هم یه تخفیف حسابی بگیرین.

هانی خرگوشه

هانی یه خرگوشه ته تغاری و بانمکه که بیست وهشت تا خواهر و برادر داره. مامان و باباش هر دو ناظم مدرسه هستن و به راحتی از پس این بیست ونه تا بچه برمیان. تنها مشکلی که با هانی دارن سیبلاشه. هانی از بچگی به خاطر سیبیلای بلندش از اینکه با آدمای جدید روبرو بشه خجالت می‌کشیده و هیچ‌وقت روشو به اونا نمی‌کرده. مامان باباش کلی راه مختلف رو برای ازبین‌بردن خجالت هانی امتحان کردن و هیچ نتیجه ای نگرفتن. چند وقت پیش که از کارای ما خبر دار شدن، هانی رو پیش ما فرستادن تا ازش به عنوان مدل گوشواره استفاده کنیم بلکه خجالتش بریزه و بفهمه چقد خوشگله. البته ما تا خواستیم ازش عکس بگیریم پشتشو به ما کرد، ولی خب عب نداره، هر چی بیشتر گوشواره‌هاشو ببرین پیش خودتون و بش نشون بدین که دوسش دارین، شانس هانی برای به دست آوردن اعتماد به نفسش بیشتر میشه. ☺️